Sizi Arayalım
işnet
EN
Dijital Anadolu KOBİ Etkinlikleri Kocaeli'de Gerçekleşti

KOBİ’lerin dijital dönüşümüne destek olmak amacıyla TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası işbirliği ile düzenlenen Dijital Anadolu etkinlik serisinin 3. ayağı, 26 Eylül tarihinde Wellborn Luxury Hotel İzmit’te gerçekleşti. Bu yıl ilki Antalya’da, ikincisi İzmir’de düzenlenen Dijital Anadolu etkinlikleri sektörün önde gelen isimleri ile KOBİ’leri buluşturarak Anadolu’daki teknolojik dönüşüm vizyonunun geliştirilmesi ve işletmelerin pazarda güç kazanabilmesine destek sağlamayı hedefliyor.

Anadolu’daki KOBİ’leri ilgilendirecek en güncel konuların ele alınacağı Dijital Anadolu Kocaeli etkinliğinde açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve DOĞUMARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Gürol Ciğerdelen yaptı.

Kurumların dönüşümünden bulut bilişime, dijital reklamlardan e-arşiv, e-fatura uygulamalarına kadar geleceği inşa eden önemli konu başlıkları üzerinde durulacak olan etkinlikte E-ticaret Çağı Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öncel de Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli ve Red&Grey Kurucusu Furkan Reis’in konuşmacı olacağı e-ticaret konulu panelin moderatörlüğünü üstlendi.

e-Dönüşüm Hizmetleri Müdürümüz Ayhan Akgöz, Kocaeli'de düzenlenen Dijital Anadolu KOBİ Etkinlikleri kapsamındaki sunumunda, Türkiye'de finansal dijitalleşme ile ilgili değerli bilgiler verdi. İzlemek için tıklayınız.