Sizi Arayalım
işnet
EN
Yılın İtibarlısı : İşNet

Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle bu yıl sekizincisi düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde İşNet “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldü.

 

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde İşNet, İnternet Servis Sağlayıcı kategorisinde 'Yılın İtibarlısı' seçildi.

Marketing Türkiye’nin, pazar ve tüketici araştırmaları konusunda uzman olan AKADEMETRE ile birlikte gerçekleş­tirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçları belli oldu.

Yapılan araştırmada, Türkiye genelinde 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda, sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok arttıran markalar halk jürisi tarafından belirlendi. 66 kategoride 16 farklı kriter üzerinden gerçekleştirilen araştırma sonucunda, 2021 yılının 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'ni kazananları belirlendi. Yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıda katkıları olan ajansları, 20 Ocak 2022’de Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

İşNet olarak, The ONE Awards 2021’de İnternet Servis Sağlayıcı kategorisinde “Yılın En İtibarlı Markası” seçilerek birinci olduk. Bu değerli ödülü kazanmamızda katkısı olan müşterilerimize, çalışanlarımıza, dijital pazarlama ajansımız Vavien Digital’e, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

#MarketingTurkiye #TheONEAwards #Yılınİtibarlısı #İtibarveMarkaDeğerPerformansÖlçümü