Sizi Arayalım
işnet
EN
İşNet, UiPath Platinum Partner Statüsünü Aldı

Bilgi teknolojileri sektörünün lider şirketi İşNet, iş otomasyonu yazılımlarının lideri, kurumsal otomasyon ve yapay zeka yazılım şirketi UiPath ile iş ortaklığını Platinum Partner statüsüne yükseltti. UiPath iş ortakları için en yüksek sınıflandırma olan Platinum statüsü, İşNet'in teknik yeteneklerinin gücünü ve yetkinliğini daha da ileri taşıyarak büyüyen müşteri tabanına mükemmel müşteri desteği sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

UiPath İş Otomasyon Platformu ile şirketlere dijital dönüşüm projelerinde yenilikçi bir temel sunan İşNet, arayüz tabanlı etkileşimleri yazılım robotlarına aktararak, sistemlerdeki rutin operasyonları 7/24 kesintisiz ve hatasız bir şekilde yürütme imkanı sağlıyor. Bu sayede şirketler, zamandan ve işlem maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf ederken, çalışanlar da verimliliğe katkı sağlayacak daha katma değerli işlere odaklanma fırsatı buluyor.

İşNet’in UiPath Platinum Partner olarak sunduğu hizmetler arasında; akıllı döküman işleme (IDP), otomasyon proje analizi ve geliştirme, UiPath robotlarının bakımı, izlenmesi, destek ve geliştirme çalışmaları bulunuyor. Ayrıca İşNet, sunduğu özel eğitimler ve saatlik robot satışı hizmetleri ile Otomasyon Mükemmeliyet Merkezleri (CoE) kurma süreçlerinde şirketlere eşlik ediyor. İşNet, IDP hizmetini Türkiye’de aaS olarak sunan ilk servis sağlayıcı olarak, müşterilerinin bu hizmetten altyapı maliyeti ödemeden yararlanmasına imkan tanıyor.

İşNet Genel Müdürü Mehmet Fahri Can: “Gold Partner olarak yaklaşık bir yıl süren başarılı projelerimizin ardından, yetkinliklerimizi hızlıca geliştirerek otomasyon alanında ‘Platinum Partner’ statüsünü kazandığımız için büyük mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz süreçte, müşterilerimizin çalışan verimliliğini merkeze alarak iş yüklerini hafiflettiğimiz başarılı otomasyon projeleri gerçekleştirdik. Bundan sonraki dönemde de, iş birliğimizden aldığımız güçle sektöre değer katan, yenilikçi projeler üretmeye devam edeceğiz.” diyor.

UiPath Güney Doğu Avrupa Bölge Başkan Yardımcısı Mateusz Majewski: “İşNet'i Platinum Partner grubuna dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu statüye yükseliş, ekibin otomasyon yolculukları boyunca müşterilere mükemmel düzeyde destek sağlamalarına olanak tanıyan yetenekler geliştirme konusundaki kararlılığını yansıtıyor. İşNet'in müşteri memnuniyeti konusundaki sağlam geçmişi, en sıkı gerekliliklerimizi tam olarak karşıladıklarının kanıtı ve bu da onları Türkiye'de son derece güvenilir bir UiPath iş ortağı haline getirmekte.” diye belirtiyor.

UiPath Bölge Başkan Yardımcısı ve Türkiye Ülke Müdürü Tuğrul Cora: “UiPath’in Türkiye’deki güçlü otomasyon ekosisteminin bir parçası olarak İşNet’in büyümesine tanık olmak çok memnuniyet verici. Yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, iş ortaklarımıza Platinum statüsünü vermenin temel kriterlerinden biri; bu nedenle, yüksek hizmet çıtasını yakalamaya ve bunu sürdürmeye kendini adamış bir ekiple ortak olmaktan gurur duyuyoruz” diye ekliyor.

Bu önemli başarı, bilgi ve iletişim sektöründe 25 yılı geride bırakan İşNet’in öncü rolünü pekiştirirken, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini de bir üst seviyeye taşıyor. İşNet, Platinum Partner’ı olduğu UiPath’in yenilikçi otomasyon çözümlerini önümüzdeki dönemde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmayı hedefliyor.