BT Çözümleri
İşNet BT Çözümleri’yle Maliyetinizi Düşürüp, Verimliliğinizi Artırın
İşNet, Türkiye’nin en büyük kurumlarının bilgi işlem altyapısını yönetebilecek ölçüde yetkin ve deneyimli ekibiyle, kurumların bilişim teknolojilerini etkin olarak kullanırken; sistemlerden daha yüksek verim alabilmeleri için de kapsamlı çözümler sunuyor.

360 derece hizmet anlayışıyla İşNet, ağ altyapısı ve veri merkezleri için danışmanlık, kurulum ve işletilmesi kapsamındaki tüm hizmetleri uçtan uca sağlıyor.

Durum tespiti çalışmalarından satınalma ve kuruluma, veri tabanı ve depolama sistemlerinin planlanmasından sunucular üzerinde çalışan orta ve uç katman yazılımların yönetimini de kapsayacak şekilde; veri merkezlerinin tasarım, kurulum, işletim ve desteğe yönelik tüm ihtiyaçları İşNet’in deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu tarafından karşılanıyor.

İşNet’in dış kaynak hizmet anlayışıyla müşterinin kendi yerinde sunduğu bu hizmetler, kurumlara; giderek karmaşıklaşarak yönetimi güçleşen BT altyapılarının yönetim ile kontrolünde kolaylık ve esneklik sağlıyor.

Bugüne dek yaptığı başarılı çalışmalarla edindiği deneyim ve bilgi birikimiyle İşNet, kurumlara ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda BT alanındaki çözüm ve hizmetleri bir bütün veya sadece istedikleri özel bir alana odaklanmış şekilde sunabiliyor.

Böylece kurumlar ihtiyaçları olan konular için hizmet, personel ve deneyime olan gereksinimi anında karşılayarak; personel barındırma ve yetiştirme giderlerini minimuma indirebiliyorlar.

İşNet BT Çözümleri kapsamında sunulan hizmetler iki ana başlık altında şu şekilde sıralanıyor:

Danışmanlık Hizmetleri
  • Ağ altyapısının tasarlanması ve kurulması
  • MS tabanlı ürünlerin yönetim desteği
Operasyonel Hizmetler
  • Sistem odası tasarımı ve gerekli donanım ile yazılımların kurulumu
  • Sunucu ve depolama alanı yönetimi
  • Kurumların uzak ofisleriyle iletişim altyapısının sağlanması
  • Güvenlik çözümleri
  • Sanallaştırma çözümleri
  • Veri depolama ve yedekleme çözümleri
  • Olağanüstü durum yedekleme hizmeti

Sözleşmenizde aksi kararlaştırılmadıkça yazılı olarak bildirmek şartı ile her zaman sona erdirilebilir. Fesih talebine ilişkin bildirimin yapıldığı andan itibaren yirmi dört saat içinde aboneye sunulan HİZMET kısıtlanır ya da durdurulur. Fesih talebinin yapıldığı andan itibaren yedi gün içinde de fesih işlemi gerçekleştirilir.